Zakupy spożywcze mogą pochłaniać bardzo wiele czasu, którego brakuje większości z nas. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć codziennych zakupów, zwłaszcza jeśli w najbliższym czasie pilnie potrzebujemy konkretnych produktów. Z tego też powodu zakupy spożywcze online zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów. Dzięki takiej opcji możemy wygodnie z kanap w naszych domach zamawiać ulubiony asortyment z dostawą, korzystając przy tym z promocji obniżających nasze wydatki. Gdzie najlepiej robić zakupy spożywcze online, aby zyskać jak najwięcej korzyści?

Gdzie najlepiej robić zakupy spożywcze przez internet?

Zakupy spożywcze z dostawą to usługa wprowadzana przez coraz większą liczbę sieci. Z tego też powodu czasem możemy mieć problemy z wybraniem sklepu, którego oferta jest najatrakcyjniejsza. Na co zwracać uwagę, aby otrzymać wymierne korzyści? Przede wszystkim warto śledzić udostępniane gazetki promocyjne, np. sklepu Lewiatan - https://twojspozywczy.pl/gazetki-promocyjne/gazetka-lewiatan/, w których szybko znajdziemy aktualne promocje. Dodatkowo, warto sprawdzić, czy sklep w którym robimy regularnie zakupy i np. mamy kartę lojalnościową, oferuje tego typu opcję oraz na jakich warunkach. Często jednak zdarza się, że znalezienie nowej sieci spożywczej z zakupami online okazuje się korzystniejszym wyborem, zwłaszcza gdy sprawdzamy wyprzedaże, promocje i programy lojalnościowe, jakie wprowadzają poszczególne sklepy. 

Jakie sklepy oferują zakupy spożywcze online z dostawą?

Przed dokonaniem wyboru, w którym popularnym sklepie zamówimy kolejne zakupy, warto sprawdzić, w jakich sieciach jest dostępna taka usługa.  Są to m.in: 

— Zamówienia poprzez aplikację Glovo — Biedronka, Żabka, Lidl;

— Zamówienia poprzez platformę zakupową online — Auchan, Tesco, Carrefour. 

Listę wszystkich sklepów z najatrakcyjniejszą ofertą znajdziemy na stronie https://twojspozywczy.pl/.

Nie zawsze jednak powszechne markety posiadają najkorzystniejszą ofertę. Zdarza się, że mniej znane sklepiki umożliwiające zamówienia z dostawą oferują lepsze warunki, np. rezygnując z opłaty za dostawę lub wprowadzając liczne rabaty i promocje. Tak jest na przykład z mniej znanym sklepem Dino, którego gazetka jest dostępna pod adresem https://twojspozywczy.pl/gazetki-promocyjne/gazetka-dino/. Warto więc rozsądnie podejść do kwestii zakupów online, zwłaszcza jeśli chcemy korzystać z tej opcji regularnie. Pozwoli to nam znacznie zminimalizować wydatki i oszczędzać na inne ważne cele.