Serdecznie Zapraszamy na Spotkanie informacyjne w dniu 02.12.2015 o godz. 18:00 - 20:00. Ostrów Wielkopolski, ul. Kościuszki 21 Zespół Szkół Polsko-Kanadyjskich, Aula na II piętrze. Spotkanie będzie dotyczyło PRZEŁOMOWEJ TECHNOLOGII W MEDYCYNIE - tj. połączenia nanotechnologii z fototerapią i akupunkturą, która została opracowana przez amerykańską firmę LIFEWAVE.

Przedstawimy krótki zarys, na czym polega działanie bioelektrod w oparciu o energetykę naszego ciała i czym jest GLUTATION - KARNOZYNA - MELATONINA
1. Firma LifeWave

Firma LifeWave INC została założona w 2004 roku. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych (La Jolla, Carlifornia). Obecnie firma posiada 3 laboratoria w Europie i Azji. Produkty opracowywane są przez zespół naukowców kierowanych przez Davida Schmidta pod ścisłą kontrolą amerykańskiej Agencji Kontroli Leków (FDA). Ze względu na swoją skuteczność w działaniu bioelektrody LifeWave spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ludzi chcących poprawić swój stan zdrowia i wydolność organizmu, są obecne w ponad 100 krajach świata. Na rynek europejski produkty wysyłane są z laboratorium w Irlandii. W Polsce firma zajmująca się dystrybucją produktów Dr Davida Schmidta rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2012 roku.

2. Technologia

Technologia firmy LifeWave została opracowana podczas prac badawczych dla wojska Stanów Zjednoczonych, których celem było wynalezienie nowych sposobów umożliwiających szybkie zwiększenie energii i skuteczną redukcję bólu bez używania środków chemicznych, a tym samym całkowicie bezpiecznych dla organizmu.
Obecnie technologia LifeWave została udokumentowana już ponad 60 badaniami klinicznymi (badania kliniczne : http://lifewave.com/eur-pl/science.asp), łącznie z badaniami podwójnej próby wykluczającymi efekt placebo ,oraz badaniami na zwierzętach. Ponieważ w czasie używania elektrod LifeWave żadna substancja chemiczna nie przenika do ciała (plaster non-transdermalny) jest ona całkowicie bezpieczna.Po naklejeniu bioelektrod żadna substancja nie wnika do organizmu, w związku z tym nie obciąża organizmu, nie ma przeciwwskazań ani efektów ubocznych.

3. Bioelektroda LifeWave działa na zasadzie fototerapii.

Fototerapia to dziedzina naukowa, która opisuje oddziaływanie falą świetlną na ludzki organizm. W przypadku Lifewave jest to światło podczerwone, niewidzialne dla ludzkiego oka, którego odpowiednie pasmo pomaga przywrócić prawidłową produkcję takich naturalnych substancji jak: glutation (mistrzowski antyutleniacz), karnozyna (zwana też eliksirem młodości) czy melatonina (hormon snu). Każda bioelektroda wysyła inną częstotliwość fali, dzięki czemu uruchamia odpowiednie procesy w komórkach naszego ciała w całkowicie i naturalny bezpieczny sposób. Bioelektrody same nie emitują sygnału, ponieważ są pasywne. Ich aktywacja następuje przy zbliżeniu do ludzkiego organizmu, który emituje promienie podczerwoneBioelektroda nie wymaga zewnętrznego źródła prądu, ponieważ aktywuje się zapomocą ludzkiego ciepła. Działa na wzór lusterka, odbijając promieniowaniepodczerwone, które emituje nasz organizm. Do naszego ciała wraca już selektywnawiązka światła, o konkretnej częstotliwości, co natychmiastowo stymuluje organizmdo pożądanych reakcji.

4. Jak działa technologia LifeWave?

Elektrody zbudowane są z materiału organicznego nasączonego: tlenem, wodą, cukrami i aminokwasami ułożonymi w strukturze nano i tworzą tzw. nanoantenki do komunikacji z ludzkim ciałem. Materiały te zamknięte są szczelnie w powłoce polimerowej i napromieniowane zostają odpowiednimi częstotliwościami fal świetlnych. Substancje użyte do produkcji plastrów Lifewave nie zawierają związków toksycznych ani radioaktywnych, są naturalne, całkowicie bezpieczne i zatwierdzone przez FDA.

5. Czy trzeba znać się na akupunkturze?

NIE! Sugerowane miejsca na ulotce dotyczą tych punktów na ciele, w których przewodnictwo skóry jest większe. Nie trzeba znać się na akupunkturze, żeby stosować technologię Life Wave. Niemniej jednak mogą Państwo osiągnąć dodatkowe korzyści naklejając ją na miejsca związane z organami wewnętrznymi opisanymi w protokołach, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt.

6. Kto używa bioelektrody LifeWave:

  • Bioelektrody działają często w przypadkach, w których farmakologia, nawet stosowana latami, nie jest w stanie przynieść poprawy a dodatkowo zatruwa i obciąża organizmu.
  • Wartym podkreślenia jest fakt, że technologię z ogromnym powodzeniem stosuje światowa elita zawodowych sportowców z różnych dyscyplin sportu takich jak np. piłka nożna, kolarstwo, sporty zimowe, sporty walki i inne. Posiada pełne przyzwolenie do stosowania i pozytywną opinię Agencji Antydopingowej.
  • Elektrody okazują się bardzo skuteczne w takich przypadkach jak: redukcja bólu, zwiększenie energii, poprawa jakości snu, odtruwanie z toksyn i metali ciężkich, regeneracja komórek i odmładzanie, redukcja stresu i stanów zapalnych, redukcja apetytu i odchudzanie.

Zapraszamy Wszystkich na spotkanie informacyjne. Dodatkowe informacje pod nr tel: 519177247
Opracowano na podstawie materiałów promocyjnych Firmy LifeWave Polska Oficjalna strona : http://lifewavepolska.pl/
Wywiad z lekarzami stosującymi LifeWave: