Wspólna zabawa rodzica z dzieckiem jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju niemowlęcia. Żadne nawet najdroższe zabawki nie są w stanie zastąpić potrzeby bliskości mamy, taty i dziecka.

Wystarczy tylko was dwoje, troszkę chęci i czasu, który poświęcisz w 100% swojemu maluszkowi.
Regularne ćwiczenia z niemowlęciem oraz masaże stymulują prawidłowy rozwój emocjonalny i poznawczy małego dziecka, a tym samym poprawiają nastrój i samopoczucie rodziców.
Chwile te są jedyne, niezastąpione, a co najważniejsze zaowocują w kolejnych etapach rozwoju Twojej pociechy.
Ruch na świeżym powietrzu to nie tylko spacer z dzieckiem "zapakowanym" w wózku, ale to przede wszystkich sposób adaptacji maluszka do nowych warunków atmosferycznych, krajobrazowych i piękna oraz różnorodności otaczającego nas świata.

Dobrze wiesz, że na codzień nie masz czasu na cieszenie się z małych rzeczy.
Przy dziecku wszystko się odmienia. Wreszcie możesz zatrzymać się i popatrzeć jak świeci słońce, wieje wiatr, pada deszcz.
Patrząc na reakcje swojego dziecka sama nauczysz się zachwytu a Twoje samopoczucie radykalnie się poprawi.

Film jaki przygotowaliśmy dla Ciebie pokazuje, jak wiele radości i zabawy dają dziecku treningi z rodzicami. Okazuje się również, że z ćwiczeń poprzez zabawę korzysta nie tylko dziecko, ale również świadoma swoich potrzeb mama, która dzięki takiej aktywności bardzo szybko wróci do świetnej formy po porodzie.
Moje Drogie Mamy!! Koniec wymówek!! Niemowlaki uwielbiają ćwiczyć, mamy chcą świetnie wyglądać a tatusiowie chcą być dumni ze swoich najbliższych