Jeśli jesteś już znużona rutynowym treningiem na brzuch, zmień to! I zacznij się dobrze bawić.hula hop brzuch Osobiście polecam ćwiczenia z hula hop z wypustkami. Jest to przede wszystkim bardzo skuteczny i bez zwątpienia jeden z najzabawniejszych treningów na świecie, ulubiony między innymi przez Byonce.

Hula hop z wypustkami masującymi doskonale rozbijają tkankę tłuszczową w okolicach talii, modeluje sylwetkę, uwydatnia mięśnie brzucha.

Pamiętajmy jednak o stopniowaniu trudności. Ćwiczenia z hula hop możemy potraktować jako przyjemną rozgrzewkę przed treningiem siłowym.
W przypadku treningu dla początkujących, wybieramy hula hop z szeroką obręczą i małymi wypustami masującymi. Pamiętajmy o kręceniu w prawą jak i lewą stronę.
Kiedy opanujemy już kręcenie w talii, przechodzimy na inne części ciała tj. ramiona.

Kiedy nauczysz się kręcić dużym kołem hula hop przechodzimy na wyższy poziom zaawansowania i wybieramy obręcz cięższą z magnetycznymi wypustkami, które skutecznie masują nasz brzuch i boczki oraz doskonale ujędrniają ciało.

Ostrzegam, że w początkowym etapie treningu mogą pojawić się w siniaki i wylewy w okolicach talii, dlatego lepiej unikać bezpośredniego kontaktu z ciałem. (Najczęściej popełniane błędy treningowe)
Z czasem gdy nasza talia zaadoptuje się już do wysiłku i przyjemnego treningu możesz podnieść sobie poprzeczkę poprzez kontakt bezpośredni hula hop z ciałem.
Wówczas poczujesz jak znikają centymetry w talii a ciało staje się jędrne i smukłe, tak jak tego pragniesz. (Regenerująca i odmładzająca dynia)
Ćwiczenia z hula hop są dla wszystkich dzieci i dorosłych, kobiet i mężczyzn.
Szukajmy prostych rozwiązań!

Czasami warto zaoferować sobie powrót do przeszłości i wrócić do zabaw z dzieciństwa, które nie tylko dają nam satysfakcjonujący trening ale i mnóstwo radości.
dla TrenujZdrowie Marta Libudzic
www.martafit.pl