Zespół Titanium z Ostrowa Wielkopolskiego znany z ciężkich brzmień wystąpi w ostrowskim klubie Fanaberia, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Zespół powstał pod koniec 2010 roku w Ostrowie Wielkopolskim z inicjatywy gitarzysty poznańskiego Pathfinder, Karola Mani. W roli sekcji rytmicznej pojawili się jego dawni koledzy z czasów zespołu Abigail - perkusista Filip Gruca i basista Rafał Matuszczak (zastąpiony w lipcu 2012 roku przez Pawła Gębkę, ówczesnego basistę łódzkiego Gemini Abyss), zaś drugą gitarę od lutego 2011 obsadza Jarek Bona. 

Po długich poszukiwaniach, w październiku 2011, do zespołu dołączył łódzki wokalista Rocker, czyli Maciej Wróblewski (obecnie również Wolf Spider) i rozpoczęła się praca nad materiałem, mającym trafić na debiutancką płytę.

Titanium bardzo szybko zyskało aprobatę miłośników mocnego grania, czego dowodem były koncerty w wypełnionych po brzegi rodzimych klubach, występy jako gwiazda wieczoru na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, czy wspólne koncerty z legendami polskiego rocka, takimi jak TSA, Małgorzata Ostrowska, Proletaryat, czy Wolf Spider.

Koncert Titanium w Fanaberii rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 20:00.

Więcej informacji na profilu WYDARZENIE