Na rozrywkowej mapie Ostrowa pojawił się nowy punkt. Mowa tutaj o klubie Prestiż, który powstał w lokalu gdzie przed laty znajdowała się legendarna wśród starszych imprezowiczów "Stara Octownia". Jak zapowiadają właściciele teraz można liczyć na nową jakość w nowoczesnym wydaniu, a ze starego klubu pozostał wyłącznie adres.

Choć na otwarcie trzeba poczekać jeszcze krótką chwilę bo lokal swój debiut zaliczy w sobotę 9 września, to na swoim fanepage właściciele uchylają rąbka tajemnicy:

" PRESTIŻ to wyjątkowe miejsce na szlaku nocnego życia Ostrowa. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta zapewnia ekskluzywne otoczenie. Nasz klub to miejsce dla ludzi szukających rozrywki na najwyższym poziomie, wszystkich tych którzy cenią jakość i styl. Dyskretna atmosfera , selekcja oraz wnętrza utrzymane w nowoczesnej lecz przytulnej stylistyce pozwolą gościom poczuć najwyższy komfort rozrywki. PRESTIŻ powstał z miłości do muzyki dlatego wychodzimy o krok na przód, by zadowolić nawet najwybredniejsze gusta muzyczne. Posiadamy parkiet taneczny gdzie dobrą zabawę gwarantują brzmienia najlepszej muzyki klubowej. Dla zmęczonych tańcem mamy świetnie wyposażony bar -bogata kartę alkoholi oraz barmanów dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Przyjazna obsługa sprawi , że zabawa trwać będzie do samego rana. Dla gości ceniących bardziej kameralne spotkania mamy Vip room , zapewniamy też łatwą rezerwacje stolików zarówno na górnym jak i dolnym poziomie . Każdy gość jest bowiem dla Nas ważny i wyjątkowy. Przyjdź więc i daj się uwieźć prawdziwej mocy PRESTIŻU. Wstęp od 21 lat klub zastrzega sobie prawo do selekcji."O najbliższych imprezach właściciele będą informować za pośrednictwem profilu na facebooku.