Ostrów Wielkopolski to bardzo ważne miejsce na mapie rozrywkowej w całej południowej Wielkopolsce. Jak się okazuje już niedługo doczekamy się obiektu, który wyróżni się również na arenie ogólnokrajowej. Powyżej w galerii zdjęć uchylamy rąbka strzeżonej tajemnicy i przedstawiamy zdjęcia z wnętrza budynku.

Stara Przepompownia pochodzi z 1909 roku. Jest secesyjna, zbudowana w manierze charakterystycznej dla architektury willowej, od samego początku planowana była jako przepompownia. Przyozdobiona jest zabytkowymi witrażami przedstawiającymi ostrowskie budynki związane z gospodarką komunalną (ratusz, gazownię, wodociągi).

Inwestor dołożył wszelkich starań, aby perła architektury ostrowskiej nie straciła swoich głównych atutów i znamion historii naszego miasta. Zwracając bacznie uwagę na utrzymanie charakteru przemysłowego i postindustrialnego w starej części obiektu, nie zmieniając bryły budynku.

Efekt wyszedł niesamowity i obiekt ten z pewnością będzie wyróżniał się w Ostrowie. Budynek podzielony został na część hotelową, restauracje oraz sale rozrywkowo-koncertową która docelowo pomieści do 600 osób. Na pewno pod względem klimatu i wyposażenia sprzętowego sala przewyższy wszystkie kluby w okolicy.

Ciekawie zaadoptowany zostanie zbiornik Starej Przepompowni, na który nałożona została szklana kopuła, a osoby spacerujące wzdłuż ulicy będą mogły zobaczyć z góry co dzieje się w tej części klubu. Remont i aranżacja lokalu odbyła się bez kompromisów- wybierając najlepsze pozycje. W utrzymaniu unikalnego stylu pomógł znany w Ostrowie artysta Jastrząb, a efekt końcowy jest niesamowity.

Do finalnego otwarcia brakuje jednej najważniejszej rzeczy, managerów, którzy chcieliby wynająć poszczególne części obiektu(klub, hotel i restauracje - w pełni wyposażone)  i poprowadzić je pod swoimi skrzydłami (osobom zainteresowanym przekażemy dane kontaktowe).