Ponad 200 studenckich drużyn z 60 krajów z całego świata będzie miało siedem dni na na podróż po Europie, podczas której ich jedyną walutą będą puszki Red Bulla. To wyprawa pełna przygód, wymagająca uroku osobistego i strategii. Wśród osób biorących udział w zabawie są mieszkańcy powiatu ostrowskiego.

Do projektu zgłosili się mieszkańcy powiatu ostrowskiego: Patrycja, Kuba oraz Karolina. Ich drużyna jest zgłoszona jako "POTATOES TEAM" ze względu na to, że studiują na Politechnice Poznańskiej :) 

Wybrane drużyny polecą do jednego z pięciu Miejsc Startowych na terenie Europy: Madryt, Budapeszt, Manchster, Sztokholm i Rzym. Każda drużyna odda swoją gotówkę, karty i telefony w zamian za 24 puszki Red Bulla i smartfona z planem taryfowym obejmującym nieograniczoną transmisję danych. Wszystkie drużyny wyruszą z Miejsc Startu o tej samej porze i będą miały tydzień na dotarcie do Amsterdamu. Drużyny będą podążać własną trasą, po drodze odwiedzając kolejne Checkpointy w europejskich miastach, zamieszczając zdjęcia i filmy z podróży, zaliczając możliwie największą ilość pozycji z Listy Przygód i walcząc o wsparcie fanów z rodzinnego kraju.


Głosować na mieszkańców powiatu ostrowskiego można tutaj:

https://canyoumakeit.redbull.com/pl/applications/8591/

Głosowanie trwa do 20 lutego 2018.