Już w najbliższą sobotę 7.12.2019 od godz. 12.00 na wyjątkowej scenie Klubu Stara Przepompownia będzie można podziwiać sportową rywalizację połączoną ze zmysłowością, niesamowitą siłą oraz wspaniałymi taneczno-akrobatycznymi umiejętnościami. Będziemy podziwiać zmagania w zawodach Pole Dance. To już 3. Edycja Sensual Championship.

W tym roku zapraszamy serdecznie na wyjątkową edycję - edycję, w której chcemy docenić przede wszystkim naszych wspaniałych pole dance amatorów - zapraszamy na Sensual Championship Edition Love Amateurs. Organizatorami widowiska są: Sensual Studio oraz Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim..

Ocenie podlegać będzie przede wszystkim artystyczna forma pokazu: pomysłowość, strój, makijaż, muzyka i jej interpretacja, oryginalność choreografii, ekspresja i scenografia, a od strony technicznej: poziom trudności choreografii, wchodzenie i wychodzenie z pozycji, dynamika, siła oraz linia ciała.

Wieczorem po wyłonieniu zwycięzców rozpocznie się ekskluzywne afterparty w nadzwyczajnej scenerii czerwonej cegły i zachwycających witraży, na którym będziemy mogli podziwiać pokazy gwiazd wieczoru oraz jury.

After party rozpocznie się o godzinie 21:00, a już o 23:00 będziemy mogli podziwiać pierwszy pokaz Sensual Night.

Wszystkich zapraszamy do przybycia, aby zobaczyć niesamowite widowisko i kibicować swoim faworytom:) ··7 Grudnia 2019
Otwarcie klubu: 11: 30·Zawody Start: 12: 00··Bilety zawody:

https://www.bilety24.pl/sport/sensual-championship-edition-love-amateurs-ostrow-wielkopolski-klub-stara-przepompownia-55904

Afterparty Start: 21: 00·Bilety afterparty do kupienia na miejscu

Muzycznie wszystko to, co najlepsze: od sprawdzonych klasyków przez popowe przeboje na house'owych klimatach kończąc. ·Pokazowo - czekają nas Pole Dance'owe niespodzianki.


Do zobaczenia 7 grudnia od godz. 12.00 w Klub Stara Przepompownia
Klub Stara Przepompownia  

63-400 Ostrów Wielkopolski, ·ul. Raszkowska 78