Marketu tesco już nie ma, ale co dalej? Przyszedł czas na odsłonę kolejnej niespodzianki. Widzieliście już zapewne, że cała część po Tesco została odgrodzona a na miejscu odbywają się prace budowlane (mamy nadzieję, że nie przeszkadzają Wam w zakupach). Ale do rzeczy – przebudowa trwa, ale co dokładnie dzieje się w Galerii Ostrovia ?

Otóż powierzchnia po markecie zostanie podzielona na kilka mniejszych części. Pewnie zapytacie po co, skoro miał być nowy operator spożywczy?
Właśnie po to, abyście mieli większy wybór podczas zakupów.
Nowy sklep spożywczy nie zajmie całej powierzchni po tesco, a tylko jego część. W pozostałej części powstaną nowe sklepy, które wzbogacą ofertę waszej ulubionej galerii. Jakie to sklepy? Tego jeszcze nie zdradzimy. Z pewnością będziecie zadowoleni! 

Wszystkie te zmiany wymagają niestety czasu, więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. W zamian za to otrzymacie nowe, zmienione centrum handlowe, które zapewni wam nie tylko komfort zakupów, ale również rozszerzy ofertę o nowe produkty i marki, których nie było dotąd w Galerii Ostrovia. Czy warto czekać? To ocenicie sami już wkrótce. 

Kolejne informacje przekażemy niebawem. A tym czasem – zapraszamy na zakupy!