W Ostrowie Wielkopolskim funkcjonuje salon mebli popularnej marki VOX. Salon meblowy mieści się przy ulicy Głogowskiej 9.

Salon Meble Vox w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych, eleganckich i innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia swojego domu.

Salon mieści się przy ulicy Głogowskiej 9 w Ostrowie Wielkopolskim. 


W salonie mogą obejrzeć Państwo wszystkie kolekcje dostępne w ofercie Meble Vox. Znajdują się tu między innymi pokoje z najnowszymi kolekcjami: Creative, Simple, Nature, Balance, Spot, 4you, Young users, Evolve. . Posiadamy duży wybór sypialni, pokoi dziennych, jadalni oraz mebli do gabinetu, a tekże meble dla najmłodszych z linii Baby Vox. Oferujemy również meble tapicerowane oraz szeroką gamę art. dekoracyjnych. Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX - najnowsza kolekcja Creative, Concept , Spot by VOX, Young Users by VOX. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Dzięki programowi do aranżacji wnętrz VOXBOX jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze, dobrać kolor ścian i dodatków. Wystarczy mieć przy sobie wymiary pomieszczenia, które chcemy zaprojektować, a doświadczeni doradcy pomogą w stworzeniu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza.

Mamy świadomość, iż urządzenie nowego mieszkania wymaga wiele pracy i nakładów finansowych, dlatego doskonalimy się, żeby zaoferować Państwu miłą atmosferę zakupów, meble najlepszej jakości i fachowe doradztwo. Oferujemy również usługę montażu i transportu.

Więcej informacji na temat oferty salonu znajdziecie na stronie Facebookowej- TUTAJ