W sobotę 27 maja na stadionie miejskim w Ostrowie odbędzie się ekstremalna rewia samochodowo- motocyklowa, w czasie której będzie można zobaczyć to odważne i niecodzienne widowisko.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru- amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można zobaczyć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Będzie można zobaczyć wiele ciekawych scen z udziałem znakomitych kaskaderów- od jazdy autem na dwóch kołach, przez przechodzenie pomiędzy pędzącymi samochodami, jazdę na dachu auta i skoki przez płonące obręcze. Nie zabraknie również pokazów motocyklowych- skoków na odległość, czy jazdy w tzw. „kuli śmierci. Pod wspólnym szyldem- Tonda Paroubek & Friends udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa- to fundament, na którym powstał projekt.
Pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę 27 maja na ostrowskim stadionie o godzinie 18:00, dzieci do wzrostu nie przekraczającego 1 metra wchodzą za darmo. 

Przy okazji pokazu mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 8 podwójnych wejściówek na sobotni pokaz. 
Co należy zrobić by otrzymać wejściówkę? 
W komentarzu pod postem na Facebooku portalu infostrow.pl należy wpisać osobę, z którą chcemy iść na pokaz. 
8 komentarzy, które zbiorą największą ilość polubień zwyciężają podwójne wejściówki na pokaz. 

Konkurs trwa do soboty 27 maja do godziny 10:00, wtedy tez ogłosimy listę zwycięzców. 
Zapraszamy do zabawy.