Przed nami to na co kibice czekali cały sezon – decydujące mecze o awans do 1. Ligi Żużlowej. Pierwsza odsłona finału drugoligowych zmagań już w najbliższą niedzielę. W meczu ze Stalą Rzeszów pojedziemy „żelaznym składem”.

Trener Mariusz Staszewski, mimo perypetii naszych seniorów w ostatnim meczu z Rawiczem, nie zdecydował się na żadne roszady w ten formacji. Nie miał powodów by cokolwiek zmieniać w zestawieniu obcokrajowców, bo choć Renat Gafurow miał słaby początek wspomnianego meczu, to jednak w odpowiednim momencie zdobył niezwykle cenne punkty. Z bardzo dobrej strony pokazali się w minioną niedzielę ostrowscy juniorzy i pozostaje jedynie trzymać kciuki by równie dobrze potrafili zaprezentować się w finale.

Nie ulega wątpliwości, że Stal Rzeszów to rywal bardziej wymagający niż nasz półfinałowy przeciwnik. Wszyscy pamiętamy niedawne starcie ze Stalą, w którym nasz zespół wypadł słabo. Nie mniej, każdy mecz to odrębna historia, dlatego mamy prawo zakładać, że to co najgorsze już za nami i w niedzielę ujrzymy na torze Stadionu Miejskiego ekipę biało-czerwonych dobrze przygotowaną, a przede wszystkim walczącą. O zwycięstwo i o awans!

Liczymy, że kibice będą naszym dodatkowym zawodnikiem, dlatego zapraszamy wszystkich na Miejski – niedziela godzina 16:00. Jedziemy OSTROpoSWOJE!!!

Stal Rzeszów
1. Nick Morris
2. Luke Becker
3. Edward Mazur
4. Karol Baran
5. Greg Hancock
6. Arkadiusz Potoniec

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
9. Bjarne Pedersen
10. Zbigniew Suchecki
11. Renat Gafurow
12. Kamil Brzozowski
13. Nicolai Klindt
14. Kamil Nowacki
15. Marcel Studziński

Szybki konkurs! 
Mamy do rozdania 5 pojedynczych biletów na niedzielny mecz, warunki są bardzo proste. 
Pierwsze 5 osób, które przyjdą do naszej redakcji otrzymują bilety :) 
Czekamy do godziny 16:00 w piątek 14 września.