Do nietypowej sytuacji doszło podczas meczu ligi futsalu w naszym regionie a konkretnie w Gołuchowie, gdzie kompletnie pijani sędziowie prowadzili mecz ligowy.

Do niecodziennej sytuacji doszło w lidze futsalu w meczu na szczycie ligowej tabeli gdzie zmierzyły się drużyny Bloków Gołuchów i Asnyka Kalisz
Zawodnicy drużyny Bloków Gołuchów mieli spore pretensje do sędziów i sugerowali, że ci mogę nie być trzeźwi. Przypuszczenia okazały się słuszne. 
Do hali, gdzie odbywał się mecz przyjechała policja i okazało się, że sędziowie są pod wpływem alkoholu. Niemal równo z syreną kończącą pojedynek w hali pojawili się funkcjonariusze policji z alkomatem. 

- Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku ze zgłoszeniem, że dwóch mężczyzn sędziujących mecz piłki nożnej amatorskiej ligi halowej znajduje się pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że jeden z mężczyzn miał 0,8, a drugi 2,1 promila alkoholu - powiedziała mł. asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Mecz zakończył się zwycięstwem gości 5:2, ale niewykluczone, że zostanie powtórzony.
W ligowej tabeli po zwycięstwie, w którym to sędziowie byli na dopingu prowadzi nadal kaliski zespół: