W czwartek 5 września na antenie TVN odbyła się premiera programu Kuchennych Rewolucji, w których metamorfozę przechodził lokal The Best Bar przy ulicy Gorzyckiej.

Po metamorfozie lokal przy ulicy Gorzyckiej zmienił nazwę na Chłop i Baba.  Podczas edycji programu dowiedzieliśmy się między innymi, że Ostrów Wielkopolski położony jest nad Prosną. 

Wizyta Magdy Gessler w Ostrowskim lokalu z pewnością była w stylu gwiazdy TVN. Rzucanie talerzami, pokazywanie "syfu", straszenie ludzi że mogą się otruć itp. 
Po Kuchennych Rewolucjach zmieniło się niemal wszystko, łącznie  z personelem, który pracował tam nawet kilkanaście lat. 

Podczas emisji programu trzeba było znaleźć "winnego" całej sytuacji. 

Najbardziej na emisji programu ucierpiał Pan Edward, obecny właściciel lokalu, który przejął The Best Bar krótko przed przyjazdem Magdy Gessler. Wcześniej dowoził on butle z gazem do lokalu i po namowie poprzedniego właściciela przejął restaurację i summa summarum zabrał na siebie cały hejt wynikający z zaniedbań. 

Trzeba przyznać, że po wizycie Celebrytki TVN lokal wizualnie z zmienił się na duży plus. 
Zmieniło się także menu, na którym pojawiło się jedynie kilka pozycji dań, które niekoniecznie przełożyły się na finansowy sukces prowadzenia restauracji.  

Po kilku miesiącach od nakręcenia Kuchennych Rewolucji w Ostrowie lokal został wystawiony na sprzedaż, dodatkowo po emisji programu właściciel- Pan Edward został ośmieszony przed szerszą publicznością. 
Czy słusznie? Ocenę pozostawiamy internautom.