Data wydarzenia: 22.06.2017 18:00 - 26.06.2017 04:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

Pierwszy rok za nami. Czas szybko mija, gdy cały czas coś się dzieje. W Starej Przepompowni czas zawsze szybko płynie, bo staramy się by w każdy weekend, miesiąc i w ciągu całego roku coś ciekawego dla Was organizować.

Cieszymy się, że jesteście z nami, doceniacie, obserwujecie i przede wszystkim uczestniczycie w życiu Starej Przepompowni. W czerwcu przychodzi czas na urodzinowe świętowanie w klubie Stara Przepompownia!

Urodzinowy weekend zaczynamy już w czwartek 22 czerwca. Będzie to otwarcie galeri fotografii „Przepompownia 365” autorstwa Marty Wolf.

Drugi dzień urodzinowy – 23 czerwca to dokładna data otwarcia klubu. Tego dnia zapraszamy na muzyczne i taneczne szaleństwo z naszymi rezydentami DJ Czapa – DJ kRis – Pan Muszka. Nie zabraknie pikantnych niespodzianek, więc przybywajcie 23 czerwca i świętujcie z teamem klubu Stara Przepompownia 1 urodziny!

Sobota – 24 czerwca zapowiada się koncertowo. Do Ostrowa Wielkopolskiego na scenę klubu Stara Przepompownia przybywają „Fisz Emade – Tworzywo”. Tego koncertu nie można przegapić! Urodzinowa oprawa doda do koncertu jeszcze więcej mocy.
Na koniec tygodnia – w niedzielę 25 czerwca powraca do Nas Abelard Giza! Bardzo miło przyjęty przez ostrowską publiczność w marcu z wielką radością przyjął propozycję pojawienia się na urodzinach klubu by uświetnić je swoim programem „Ludzie trzymajcie kapelusze”. Dużo śmiechu gwarantowane!

Zapraszamy na 1 urodziny klubu Stara Przepompownia! Świętować będziemy cztery dni, więc będą to na pewno urodziny z pompą! Bądźcie razem z nami!

22-25 CZERWCA 2017
I URODZINY KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
UL. RASZKOWSKA 78

URODZINOWY ROZKŁAD IMPREZ:

CZWARTEK 22 CZERWCA
PRZEPOMPOWNIA 365
GALERIA FOTOGRAFII Z KLUBU W UJĘCIU DiaphragmArt- Fotografia Kreatywna Marta Wolff
START: 19:00
BILETY: FREE

PIĄTEK 23 CZERWCA
URODZINY Z REZYDENTAMI
TANECZNA IMPREZA Z DJ CZAPA - DJ kRis - PAN MUSZKA
START: 21:00
BILETY: 10ZŁ | VIP 20ZŁ

SOBOTA 24 CZERWCA
KONCERT FISZ EMADE TWORZYWO Fisz Emade Fisz Emade Tworzywo | Stara Przepompownia - Ostrów Wlkp.
START: 21:00
BILETY: 50/60ZŁ | VIP 85/90ZŁ (VIP Z PEŁNYM CATERINGIEM)


NIEDZIELA 25 CZERWCA
STAND-UP ABELARD GIZA - "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" Ostrów Wlkp. - Abelard Giza "Ludzie Trzymajcie Kapelusze"
START: 18:00
BILETY: 40/50ZŁ