Niestety ostatnie dni przyniosły ogromne tragedie dla rodzin i bliskich zmarłych. W ciągu ostatnich 2 dni w tragicznych okolicznościach zmarły 3 osoby w tym 8-letnie dziecko.

Do ogromnej tragedii doszło w piątkowy wieczór w Tłokini Kościelnej w gminie Opatówek. Mimo reanimacji nie udało się uratować życia 8-letniego chłopca, którego przygniotła maszyna rolnicza. „Wszystkie dotychczasowe ustalenia działających na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wskazują na nieszczęśliwy wypadek” - powiedziała Anna Jaworska-Wojnicz – rzecznik kaliskiej policji.

Wczoraj doszło do 2 tragedii, w wyniku których zginęły 2 osoby. 
Do pierwszego wypadku doszło w Kępnie. 

Przed 11:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku, do którego doszło na dworcu kolejowym w Kępnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów i relacji świadków tego zdarzenia wynika, że 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego najprawdopodobniej chciał wysiąść z pociągu, który już dostał sygnał do odjazdu. Mężczyzna nieszczęśliwie wpadł między pociąg a peron. Doznał obrażeń w wyniku których zmarł. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza kępińskiej jednostki pod nadzorem prokuratora- powiedział rzecznik kępińskiej policji. 

W wypadku zginął 69-letni mężczyzna. 

Do kolejnej tragedii doszło również w powiecie kępińskim.
W wypadku samochodowym zginął 22-letni kierowca.

Dziś po godzinie 15 dostaliśmy wezwanie do wypadku drogowego pomiędzy Miechowem a Domasłowem. Po dojeździe na miejsce podjęliśmy reanimacje wydobytego już wcześniej przez świadków kierowcę. Przybyły na miejsce ZRM stwierdził zgon młodego kierującego- relacjonowali strażacy z OSP w Perzowie.