Restauracja Karpiówka w Odolanowie po "Kuchennej Rewolucji" Magdy Gessler doczekała się różnych opinii, a co sądzi o efektach swojej pracy gospodarz programu? O tym dowiemy się już niebawem, gdy odbędzie się emisja odcinka z Odolanowa na kanale TVN.

Jak to zwykle bywa po pewnym czasie od "Kuchennej Rewolucji" Magda Gessler odwiedza restauracje, gdzie przeprowadzała swoją słynną rewolucję. Pani Magda zagościła w Odolanowie dzisiaj tj. 17.02.2017 r. w okolicach godziny 14:00. O terminie emisji odcinka z naszego regionu na pewno poinformujemy naszych czytelników, jednak na chwile obecną informacja ta jest owiana tajemnicą, jak również jej ostateczne zdanie o restauracji. Natomiast lokalne opinie na temat Karpiówki są bardzo podzielone. Jedni cenią sobie smaczne jedzenie, ładny wystrój i styl restauracji po metamorfozie, lecz są też tacy, którzy krytykują i nie są zadowoleni z efektów rewolucji. Na pewno warto spróbować i wyrobić sobie własne zdanie. 

Na temat restauracji wypowiedzieli się również lokalni Ostrowscy Krytycy Dobrego Smaku, a z ich zdaniem możecie zapoznać się pod tym linkiem Krytycy ocenili lokal po wizycie Magdy Gessler (foto)