Zawodnicy Klubu Sportowego Ironfit Kalisz reprezentowali nasz kraj podczas IUKL WORLD Championships 2021. Zawody odbyły się w dniach 21-24 października w Budapeszcie. Mistrzynią Świata w Kattlebell została mieszkająca w Ostrowie Wielkopolskim Agnieszka Dera.

Team Poland tworzyło 11 zawodników oraz 3 sędziów międzynarodowych. Spośród 11 zawodników 4 na co dzień trenuje w kaliskim Klubie Ironfit. Są to: Robert
Jędrzejewski i Michał Kowalski z Kalisza oraz Krzysztof Laskowski i Agnieszka Dera z Ostrowa Wielkopolskiego.Dla części zawodników były to pierwsze zawody na arenie światowej. Łącznie w zawodach wzięło udział 450 zawodników z 32 krajów świata.

Starty naszych reprezentantów dały doskonałe wyniki zarówno w kategoriach indywidualnych jaki w starcie drużynowym. Pokazali się oni z najlepszej strony zdobywając łącznie 15 medali w tym: 4 złote, 8 srebrnych i 3 brązowe.
 
Agnieszka Dera 1 miejsce 
Aurelia Komo-Libio 1 miejsce 
Piotr Raszka 3 miejsce 
Adam Gotowalski 2 miejsce 
Michał Kowalski 3 miejsce , oraz 2 miejsce w sztafecie 
Marcin Filipiak 3 miejsce , oraz 2 miejsce w sztafecie 
Andrzej Jodłowski 1 miejsce , 2 miejsce oraz 2 miejsce w sztafecie 
Krzysztof Laskowski 5 miejsce
Aleksandr Nikiforyak (Poland) - żonglerka 1 miejsce ????
Robert Jędrzejewski 3 srebra, w tym sztafeta

W bieżącym roku mieszkańcy południowej wielkopolski brali także udział w Mistrzostwach Europy w Kazaniu, IV Gwardyjskich Mistrzostwach Polski Kettlebell w
Przecławiu, Mistrzostwach Polski Debiuty 2021 Kettlebell Sport w Rzeszowie oraz w Mr. Olympia 2021 w amerykańskim Orlando. We wszystkich dotychczasowych zawodach w bieżącym roku zawodnicy zdobyli 22 medale wielokrotnie pobijając swoje życiowe rekordy.
W grudniu kaliscy zawodnicy wezmą udział w Pucharze Polski Kettlebell Lifting 2021, gdzie będą chcieli powalczyć o najwyższe miejsca na podium.