Miałeś stłuczkę w ciągu 3 lat? Z pewnością ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie! Średnia wartość zaniżenia na kosztorysie może wynieść nawet 4800 zł. Taką kwotę poszkodowany w wypadku może zobaczyć na swoim koncie. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.

Jeśli byłeś osobą poszkodowaną w wypadku bądź kolizji, a od tego zdarzenia nie minęły 3 lata, koniecznie sprawdź, czy w kosztorysie, który dostałeś od ubezpieczyciela, nie wystąpiło zaniżenie. Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z pomocy firmy, która jest ogólnopolskim liderem w branży odszkodowań. Helpfind, bo o niej mowa, pomaga poszkodowanym kierowcom w uzyskaniu wyższej dopłaty. Co ważne, sama analiza sprawy jest darmowa.

Marka Helpfind powstała w 2017 roku, siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, jednak z powodzeniem obsługuje Klientów z całej Polski. Firma jest liderem branży w wypłacie odszkodowań, rzetelnie i indywidualnie podchodząc do każdego Klienta.

Każda analiza sprawy jest bezpłatna, nie są wymagane żadne opłaty przedwstępne. Klient w ciągu 5 dni od dostarczenia kompletu dokumentów otrzymuje przelew na konto. Warto wiedzieć, że proceder zaniżania odszkodowań jest bardzo powszechny, ponieważ dotyczy ponad 90% odszkodowań. Najwyższa dopłata w 2019 roku dokonana przez Helpfind wyniosła 41994,29 zł, gdzie ubezpieczyciel na początku wypłacił 19631,00 zł.

Do tej pory zostało przeanalizowanych ponad 25 tys. spraw i liczba ta wciąż rośnie. Sami Klienci są coraz bardziej świadomi, a pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Internecie o Helpfind.

O skuteczności firmy możecie się sami przekonać.
Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać. 

Informacje uzyskacie TUTAJ