Salon i serwis samochodów BMW oraz MINI powstaje przy ul. Wrocławskiej w Kaliszu. Inwestycja ma być gotowa w połowie przyszłego roku.

Jak podaje portal http://www.faktykaliskie.pl/ inwestorem jest spółka Premium Arena z Łodzi należąca do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Oferuje produkty i usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: BMW, MINI, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Autoryzowane salony i stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są w Łodzi i Dobroniu. W Kaliszu dealer buduje swój obiekt przy ul. Wrocławskiej, nieopodal skrzyżowania z ul. Zachodnią.
Firma Premium Arena buduje w Kaliszu salon i serwis samochodów BMW oraz serwis samochodów MINI. Planowane zakończenie inwestycji to połowa przyszłego roku- mówiła Justyna Bednarek z Premium Arena. Informuję jednocześnie, że dane dotyczące postępu budowy, organizacji firmy i zatrudnienia będą publikowane w odpowiednim czasie za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów komunikacji- dodała.