„Fit Dzik” Tomasz Łomnicki z Ostrowa Wielkopolskiego zmierzy się z Mateuszem „Graduado Camarao” Stawskim, znanym zawodnikiem capoeiry podczas 1 edycji nowej gali sztuk walki. Gala będzie transmitowana w Polsacie.

FFF – Free Fight Federation, w której wystąpi ostrowianin to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze!

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF:

Gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostw świata Radosławem Słodkiewiczem.
Swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.
W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.
„Fit Dzik” Tomasz Łomnicki zmierzy się z Mateuszem „Graduado Camarao” Stawskim, znanym zawodnikiem capoeiry.

FFF zawodnicy

Filip Bątkowski ma za sobą już pierwsze walki w formule MMA. Warszawianin w zeszłym roku najpierw stanął do walki amatorskiej, którą wygrał przez duszenie zza pleców, a następnie zmierzył się z Sylwestrem Ziebą w starciu zawodowym i pokonał rywala peruwiańskim krawatem, niezwykle rzadko spotykanym typem duszenia. Porucznik Wojska Polskiego jest również promotorem i organizuje gale z cyklu Armia Fight Night.

Kamil Korzeniowski na co dzień jest strażakiem, ale emocje związane z wykonywaniem tego zawodu mu nie wystarczają, dlatego startuje również w walkach MMA. Zawodnik z Krosna zadebiutował w listopadzie zeszłego roku, kiedy to pokonał Tobiasza Golisa przez decyzję. Korzeniowski stanął do walki także w marcu bieżącego roku na gali VFCL 9. Reprezentant MMA Krosno wygrał z Islamem Mayrasultanovem przez dźwignię prostą na rękę w drugiej rundzie i pozostał niepokonany w zawodowych starciach.

Mateusz Stawski
już prawie 14 lat trenuje capoeirę, brazylijską sztuka walki, która łączy w sobie taniec oraz w szczególności niezwykle niebezpieczne kopnięcia. 28-latek z Gniezna ma na koncie dwa srebrne medale Mistrzostw Europy oraz dwa brązowe medale Mistrzostw Polski. Reprezentant Muzenza Capoeira doskonalił także umiejętności bokserskie pod okiem trenera Jakuba Czaprowicza w klubie Walka Gniezno. „Camarão” miał już okazję stoczyć kilka pojedynków w amatorskiej formule MMA.

Tomasz Łomnicki jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z jego otyłości. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolsiego postanowił zmienić swoje życie i zaczął trenować. Po 27 miesiącach pracy z trenerami i żelastwem ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego. Teraz jest trenerem oraz popularnym w sieci „Fit Dzikiem”, który pokazuje, że każdy może odmienić swoje życie dzięki treningowi. Do walki na zasadach MMA ostrowianin stanie po raz pierwszy, ale miał już okazję mierzyć się w klatce w formule kickboxingu. Łomnicki zmierzył się z Bartoszem Buchwaldem na gali Octagon No Mercy 7 i wypunktował rywala na pełnym dystansie.


Bilety na to wydarzenie możecie kupić TUTAJ