W dniu 02.03.2019 ekipa Siłowni PROCES w składzie Jakub Grycman Antonina Baraniak Sławek Nowak i Trener Krzysztof Kaczmarek zawitali w Białymstoku by powalczyć z najsilniejszymi juniorami do lat 18 i 23.

Jako pierwsza na pomoście melduje się Tosia i zalicza Przysiad 110 kg kg Wyciskanie leżąc 65 kg Martwy ciąg 145 kg ZDOBYWA BRĄZOWY MEDAL I POPRAWIA SWOJE WSZYSTKIE REKORDY ŻYCIOWE. Krzysztof Jest dumny, bo to on przez cały czas dbał o to by Tosia wystartowała jak najlepiej .

Kolejnym zawodnikiem w kat jun do lat 23 z wagą 90 kg melduje się Sławek.Dla niego jest to pierwszy start na Imprezie tej rangi .Ma ciężkie wyzwanie, bo ma najliczniej obsadzoną kategorie ( 18 zawodników) zajmuje bardzo wysokie 5 miejsce co jest ogromnym sukcesem. Sławek to dobry materiał na przyszłość, gdzie na pewno będzie gonił top 3 z MP. Jego wyniki to Przysiad 230 kg Ława 162,5 kg Martwy ciąg 230 kg.

W niedzielę na pomoście po nocy świętowania wyników kobiet pojawia się Jakub w kat do 83 kg jun do lat 18. Kuba wiedział po co jedzie. Chciał wyrównać rachunki i zdobyć upragnioną blachę. Wszystkie podejścia zalicza z zapasem : Przysiad 190 kg Ława 120 kg Martwy ciąg 217,5 kg

MAMY TO KUBA ZDOBYWA SREBRNY MEDAL!!! Mówiąc o wyjeździe nie możemy zapomnieć o podziękowaniu specjalnym dla najsilniejszego klubu jakim jest Klub Sportowy Team Wrocław -Trójbój Siłowy, Wyciskanie... Dla Sławek Nowak za szczęśliwy transport. Krzysztof Kaczmarek za to że tam był i wszyscy mogli się cieszyć jego obecnością. Pomagał w ustalaniu podejść i pilnował rywali jak na TRENERA przystało Całej ekipie NAJSILNIEJSZEJ SIŁOWNI W OSTROWIE Proces bo to tam dzięki wspaniałej ekipie możemy osiągać swoje prywatne rekordy.

Tekst i zdjęcia: Szymon Jonczak