AJ Finanse to firma kojarzona głównie z pożyczkami i kredytami. Ale od ponad 1,5 roku, we współpracy z UzyskajZwrot.pl, AJ Finanse zajmuje się również uzyskiwaniem zwrotów prowizji za kredyty gotówkowe i konsolidacyjne.

Rozmawiamy z Panią Moniką Mazurek, specjalistą ds zwrotów prowizji bankowych:

Pani Moniko, wciąż wiele osób nie słyszało o zwrotach prowizji, które należą im się z banków a wynikają ze spłaconych kredytów.

Faktycznie, ustawa o zwrotach prowizji działa od półtorej roku i obejmuje WSZYSTKIE kredyty gotówkowe, konsolidacyjne oraz pożyczki zawarte w latach 2012-2019 ale ta informacja wciąż do wielu Klientów nie dotarła. Tak w dużym skrócie: banki przy udzielaniu kredytów pobierały spore prowizje bankowe a po ich spłacie nie rozliczały się z Klientami. A zgodnie z treścią obowiązujących przepisów, prowizja bankowa podlega zwrotowi.

Które instytucje finansowe  i ILE PIENIĘDZY powinny nam oddać?

Wszystkie. Klienci często myślą, że sprawa dotyczy tylko i wyłącznie banków. A prawda jest taka, że zwroty należą się nam nie tylko z banków ale i ze SKOK-ów oraz firm pożyczkowych. To, jaki zwrot otrzymamy wynika z kilku czynników. Z moich wyliczeń wynika, że średnia kwota kwota zwrotu to ponad 1.700 PLN a zdarzają się sytuacje, w których przekracza nawet 10.000 PLN!

Jak sprawdzić, czy należy nam się zwrot?

Można działać na własną rękę lub zlecić sprawę nam. Najpierw, sprawdzimy BEZPŁATNIE, z jakich banków należy się zwrot prowizji. Do takiego sprawdzenia NIE POTRZEBUJEMY UMÓW KREDYTOWYCH. Po takim sprawdzeniu, mając już listę potencjalnych zwrotów, Klient decyduje – czy będzie działał samodzielnie, czy zleca działanie nam.

ILE KOSZTUJE wasza usługa odzyskiwania pieniędzy z banku?

Zacznijmy od tego, że nie pobieramy z góry żądnych opłat za naszą pracę. Nasze wynagrodzenie przysługuje jedynie w przypadku, gdy skutecznie odzyskamy dla Klienta pieniądze. Innymi słowy, dopiero, gdy bank faktycznie zwróci pieniądze Klientowi, następuje rozliczenie z nami. Nasza forma ma udział procentowy w odzyskiwanej kwocie. Wcześniej Klient NIC nie płaci. Najprostszy i najuczciwszy układ, dzięki któremu mamy tak wielu Klientów.

Czyli Wasi Klienci nie ponoszą ryzyka?

Żadnego ryzyka! Klienci zgłaszają się do nas, po czym my bezpłatnie sprawdzamy wszystko i proponujemy swoją pomoc. Jeśli nie uda nam się odzyskać pieniędzy, Klienci nie ponoszą żadnych kosztów. Proste, prawda?

To gdzie jest haczyk?

W tym rzecz, że nie ma żadnego haczyka. Wystarczy zadzwonić, przyjść czy choćby poczytać o naszej firmie. Gdybym miała na siłę szukać „minusów” to może to, że czasem ciężko może być się do nas dodzwonić lub trzeba poczekać chwilę w kolejce do doradcy. Dlatego lepiej przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę – wtedy załatwimy wszystko sprawnie i szybko.

Dziękuję za informacje.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami bądź odwiedzin na naszych stronach internetowych.

 

Biuro w Ostrowie Wielkopolski: ul. Raszkowska 12, pon – pt w godzinach 9-17

tel. 570 611 634, 62 584 20 80, www.uzyskajzwrot.pl, ajfinanse.pl