Od kilku dni kierowcy mogą tankować swoje pojazdy na nowej stacji paliw w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Właścicielem nowej stacji jest firma Ochman z główną siedzibą w powiecie ostrowskim.

Nowa stacja paliw mieści się przy skrzyżowaniu ulic Kaliskiej i Limanowskiego, w miejscu gdzie wcześniej znajdowała się stacja Shell. 
Firma Ochman swoją główną siedzibę ma w powiecie ostrowskim, w miejscowości Ligota w gminie Raszków. Nowa stacja paliw Ochman jest 12 stacją na terenie Polski.

Na naszych stacjach stawiamy przede wszystkim na jakość dostarczanych paliw. Wiadomo jednak, że dla klienta liczy się także cena, która jest obecnie najniższa w całym Ostrowie Wielkopolskim- mówi właściciel stacji. 

Nowa stacja Ochman prócz niskich cen ma także do zaoferowania ciekawą ofertę dla firm. Już posiadając 1 firmowe auto można tankować na stacji bezgotówkowo a przedsiębiorca może wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób zapłaty. 

Dzięki karcie Ochman Flota Partner tankujesz w wygodny, bezgotówkowy sposób i korzystasz z hurtowych cen paliw. Program daje możliwość przystąpienia już od jednego samochodu w firmie, oferując szereg korzyści. 

Ponad to firma Ochman zajmuje się również hurtową sprzedażą paliw z dostawą do klienta. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ochman.pl 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ochman.pl