Sieć salonów Max Kuchnie przygotowała wyjątkową promocję na sprzęt AGD, w której gotowe zestawy urządzeń marki Bosch możemy kupić taniej, korzystając z rabatu na najtańszy produkt. Dowiedz się, jak i gdzie możesz dostać AGD w obniżonych cenach.

Akcja „Kup taniej w zestawie” w Max Kuchnie

W najnowszej promocji Max Kuchnie zakup zestawów urządzeń Bosch premiowany jest zniżką na najtańsze urządzenie. Im większy komplet wybieramy, tym większy zyskujemy rabat. Dostępne warianty to: 5+1, 4+1 i 3+1. Przy zakupie zestawu AGD od jednego producenta, mamy pewność, że nasza kuchnia zyska sprzęt spójny pod kątem wizualnym, ale też oszczędzamy czas, ponieważ nie musimy sami dobierać poszczególnych urządzeń. Z promocji możemy skorzystać w dowolnym salonie Max Kuchnie. Do wyboru mamy więc ponad 300 studiów działających na terenie całej Polski.

Promocja Bosch 5+1, 4+1, 3+1 – przysługujące rabaty

Aby w Max Kuchnie otrzymać zniżkę na sprzęt Bosch, wystarczy wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów: 5+1, 4+1, 3+1, a następnie zdecydować się na konkretny zestaw urządzeń. Jakie rabaty przysługują nam w poszczególnych opcjach?

Zestawy Bosch 5+1 w promocji

5+1 to wariant, w którym możemy zyskać najwięcej, bo najtańsze urządzenie w zestawie złożonym z sześciu produktów otrzymamy za 1 zł. Za złotówkę możemy zatem kupić piekarnik, pralkę albo automatyczną suszarkę do ubrań. Dodatkowo na wszystkie sprzęty z zestawu możemy bezpłatnie zyskać dodatkowe 3 lata gwarancji, przedłużając standardową 2-letnią ochronę do 5 lat.


Promocja na zestawy Bosch 4+1

Przy zakupie pięciu urządzeń Bosch w zestawie, na najtańszy produkt dostajemy rabat w wysokości 70%. Związane z tym oszczędności mogą wynieść nawet ponad 1250 zł. Na te sprzęty także przysługuje nam przedłużona gwarancja.


Zniżki w zestawach 3+1

Dokładnie połowę ceny zapłacimy za najtańsze z urządzeń, wybierając zestaw składający się z czterech urządzeń. 50% mniej możemy więc zapłacić za piekarnik, płytę gazową albo płytę indukcyjną. A do tego przysługuje nam przedłużona o dodatkowe 3 lata gwarancja.

AGD Bosch w Max Kuchnie

Sprzęt AGD marki Bosch doceniany jest przez konsumentów za trwałość i niezawodność. Niemiecki producent stawia bowiem na wysokiej klasy materiały i komponenty, które pozwalają mu oferować wytrzymałe i maksymalnie funkcjonalne urządzenia. Specjaliści Max Kuchnie stworzyli zestawy AGD Bosch, które nie tylko umożliwią nam szybkie i kompleksowe wyposażenie kuchni, lecz także ułatwią aranżację spójnego wizualnie wnętrza.

Max Kuchnie i Cała Kuchnia w Jednym Miejscu


W salonach Max Kuchnie możemy liczyć na kompleksową pomoc przy planowaniu i aranżacji kuchennych wnętrz. Zabudowa meblowa projektowana jest na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia. Ale to nie wszystko, bo w studiach Max Kuchnie zamówimy sprzęt AGD od najlepszych producentów, ale i zyskamy dostęp do bogatej oferty elementów dekoracyjnych, oświetlenia, mebli do jadalni czy akcesoriów kuchennych. Szeroki asortyment pozwala nam urządzić całą kuchnię w jednym miejscu.