Podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego powinniśmy pamiętać nie tylko o tym, co widoczne na pierwszy rzut oka, ale również eleganckich detalach. Wśród nich z pewnością znajdą się zawieszki na weselne alkohole. Bez wątpienia podczas wznoszenia toastu goście docenią starania pary młodej.

Zawieszki na weselne alkohole  – jakie wybrać?

Każdy z nas lubi mieć wybór. Jednak gdy jest on za duży, może pojawić się problem z podjęciem konkretnej decyzji. Tak może być również w przypadku zawieszek na weselne alkohole. Na stronach sklepów z dekoracjami i akcesoriami – takich jak  https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/zawieszki – możemy zauważyć różne wzory, kolory i kształty, a wszystkie równie piękne. Dlatego też najpierw powinniśmy zastanowić się, czy do wybranego przez nas alkoholu będą pasować prostokątne, a może okrągłe zawieszki. Dzięki tej decyzji odrzucimy część dostępnych rozwiązań. Co dalej?


Kolor i wzór zawieszki na weselne alkohole

Poszukując takich detali jak zawieszki na alkohol, większość z nas już wie, jaki będzie motyw przewodni wesela oraz wystrój wnętrza. Dzięki takim informacjom zyskujemy również pogląd na to, w jaki sposób powinny wyglądać zawieszki. Zaleca się wdrożenie zasady spójności. Dlatego też kiedy wystrój wnętrza będzie w stylu rustykalnym, warto skupić się na prostych zawieszkach wykonanych z tektury lub białego kartonu, zawieszonych na ozdobnym sznurku. Jeśli wśród dekoracji dominuje złoto, wówczas taki kolor powinien znaleźć się również na zawieszkach. W ten sposób osiągniemy estetyczny, harmonijny efekt.

Jak dobrać tekst do zawieszki na weselne alkohole?

W tej kwestii mamy dowolność. Zazwyczaj strony oferujące zawieszki, umożliwiają samodzielne wprowadzenie tekstu. Warto zadbać o takie informacje jak: imiona pary młodej oraz miejscowość i data ślubu. Zwróćmy również uwagę, aby na zawieszce nie znajdowało się zbyt dużo tekstu, a treść oddawała charakter i humor pary młodej. Dzięki temu goście z pewnością docenią dodatkowe elementy wystroju, a zawieszka może być doskonałą pamiątką.