Szkoła ŻAK posiada swoją placówkę na ulicy Sienkiewicza w Ostrowie Wielkopolskim. Jeśli jesteś tegorocznym absolwentem to zapisując się do niej do 30 czerwca otrzymasz niespodziankę w postaci bonu do wykorzystania na popularnym serwisie allegro.pl. Dla wszystkim pozostałych mamy natomiast vouchery zniżkowe.

Kto może zacząć swoją przygodę w szkole ŻAK:

Obojętnie czy masz już wykształcenie średnie, czekasz na wyniki matury, czy też kończysz w piątek szkołę branżową - zastanawiasz się pewnie co dalej? To dobry moment żeby odwiedzić placówkę ŻAK, a dla Absolwentów szkół branżowych to już ostatnia szansa, aby po ukończeniu aktualnej szkoły zrobić liceum ogólnokształcące w 2 lata! Szkołom Żak zaufało w całej Polsce już ponad pół miliona słuchaczy, gdyż od ponad 20lat pomagają zawodowo i wspierają w rozwijaniu pasji uczniów. Dziś, Żak jest największą ogólnopolską firmą edukacyjną. W ich strukturach są licea dla dorosłych, szkoły policealne oraz kursy zawodowe i szkolenia w 80 miastach na terenie całej Polski.

Jakie kierunki są najbardziej oblegane:

  • opiekun medyczny,
  • dekorator wnętrz,
  • florysta,
  • konsultant ds. dietetyki,
  • rejestratorka medyczna,
  • technik masażysta,
  • trener personalny z elementami fitness,
  • technik usług kosmetycznych
  • i wiele innych [pełna oferta edukacyjna ŻAK tutaj]


Możesz zostać słuchaczem bez egzaminów wstępnych oraz opłaty wpisowej i wybierać spośród wielu praktycznych kierunków lub Liceum dla Dorosłych.Profesjonalna kadra pedagogiczna, stale powiększająca się baza dydaktyczna oraz miła i życzliwa atmosfera sprawiają, że grono sympatyków szkoły stale się powiększa i bardzo dużo osób wiąże ścieżkę swojej kariery zawodowej właśnie z „Żakiem”.

Zajęcie zarówno w Szkołach Policealnych, Liceach (ukończycie je z ŻAKiem w 2 lub 3 lata)  w trybie zaocznym czyli w weekendy, dlatego spokojnie połączycie naukę z pracą. Otrzymacie w krótkim czasie kompletną i praktyczną wiedzę z interesujących Was dziedzin – co zapewni Wam szersze perspektywy na rynku pracy i wyższe zarobki.

Więcej szczegółów na stronie internetowej ostrowwielkopolski.zak.edu.pl lub bezpośrednio w placówce przy ulicy Sienkiewicza 2 w Ostrowie Wielkopolskim (tel. 627676840; email: ostrowwielkopolski@zak.edu.pl)