Znana restauratorka przeprowadziła kolejne Kuchenne Rewolucje w naszym regionie, tym razem w Żerkowie koło Jarocina.

Dobra informacja dla fanów Magdy Gessler. Zaledwie mała godzinę drogi z Ostrowa popularna restauratorka przeprowadziła kolejne kuchenne rewolucje. 
Emisja rewolucji z Żerkowa odbyła się w czwartkowy wieczór. 

Na stronie „Kuchennych rewolucji” wizytę w Żerkowie opisano tak:

„Szwajcaria Żerkowska to jeden z malowniczych regionów Wielkopolski. W samym Żerkowie mieszka blisko dwa tysiące mieszkańców. I właśnie tu, w stuletniej kamienicy Małgosia i Przemek od ośmiu lat prowadzą swoją restaurację o dość pospolitej, choć wiele mówiącej nazwie Pizzeria Familijna. Przemek zajmuje się zarządzaniem i zaopatrzeniem, a jego żona księgowością. Z gastronomią mieli wcześniej tyle wspólnego, że oboje… lubią dobrze zjeść! I właśnie kierując się wyłącznie swoim smakiem, szef ustalił restauracyjne menu, w którym znaleźć można głównie pizzę, kebaby, a także gotowe i zamrożone zapiekanki. Są też jednak domowe obiady, ale przygotowywane z najtańszych i nie najlepszych produktów. Niestety pokaźna karta nie przyciąga klientów. Jakie zmiany zaproponuje tu poproszona przez właścicieli o pomoc Magda Gessler? Rewolucję czas zacząć!”

Po kuchennych rewolucjach Magda Gessler bardzo pozytywnie oceniła restaurację, zatem mając ochotę na coś dobrego warto wsiąść w samochód i przemierzyć godzinną trasę do Żerkowa. 

Lokal po rewolucjach zamienił się w Bistro Tłusty Indyk. 
Na Facebooku znajdziecie go TUTAJ